Pielęgniarstwo w chirurgii
Pielęgniarstwo jest zawodem o określonych celach i zadaniach, odpowiadającym na potrzeby społeczeństwa, należącym do dziedzin praktycznych i stale rozwijających się dyscyplin naukowych. Książka zawiera 11 rozdziałów omawiających specjalistyczne zagadnienia z zakresu pielęgniarstwa chirurgicznego. Autorzy poszczególnych rozdziałów przedstawiają dotychczas nie opisane jeszcze w…
7,99 złCena okładkowa: 10,00 zł −20%ⓘ
W bibliotece do 30 minut od opłacenia Bez ograniczeń, znak wodny — jak to działa?
Kup w zestawie taniej
Zaznacz, które tytuły chcesz — rabat zestawu −15% nalicza się przy zakupie min. 2 pozycji.
Pielęgniarstwo jest zawodem o określonych celach i zadaniach, odpowiadającym na potrzeby społeczeństwa, należącym do dziedzin praktycznych i stale rozwijających się dyscyplin naukowych.
Książka zawiera 11 rozdziałów omawiających specjalistyczne zagadnienia z zakresu pielęgniarstwa chirurgicznego. Autorzy poszczególnych rozdziałów przedstawiają dotychczas nie opisane jeszcze w sposób zwarty działania pielęgniarskie w kontekście pełnionych funkcji. Większość rozdziałów została ujednolicona według wzoru: charakterystyka psychofizyczna sylwetki chorego i działania pielęgniarki wobec chorego.
Znaczącym jest fakt, iż współautorami poszczególnych rozdziałów są przede wszystkim pracownicy naukowo-dydaktyczni i specjaliści praktycy zatrudnieni m.in. w Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK.
Zaprezentowany układ treści dotyczący zagadnień związanych z postępowaniem okołooperacyjnym wraz z wyszczególnieniem wysokospecjalistycznych procedur pielęgniarskich odpowiada założeniom pielęgniarstwa europejskiego oraz pojęciu profesjonalizmu w pielęgniarstwie.
Oddajemy tę książkę w ręce pielęgniarek praktykujących i specjalizujących się w zakresie pielęgniarstwa chirurgicznego jak również i studentom pielęgniarstwa.
- Format
- Ebook
- Redakcja
- Maria Szewczyk, Robert Ślusarz
- Wydawnictwo
- Borgis
- EAN
- 9788385284598
- ISBN
- 978-83-85284-59-8
- ISBN wydania papierowego
- 83-85284-59-1
- Rok wydania
- 2006
- Miejsce wydania
- Warszawa
- Wydanie
- 1
- Język
- polski
- Liczba stron
- 106
- Formaty plików
- Rozmiar pliku
- PDF: 1,6 MB
- Zabezpieczenie
- Znak wodny (watermark)
- Słowa kluczowe
- pielęgniarstwo, opieka okołooperacyjna, chirurgia
- Przeczytasz na
- telefon i tablet, komputer, Kindle, PocketBook, inkBook, Onyx
Kto może wystawić opinię o tym tytule
- Opinię o tytule wystawia klient, który kupił go w booktown.pl, zalogowany na swoim koncie — sklep sprawdza zakup w historii zamówień. Kto danego tytułu nie kupił, formularza opinii nie zobaczy.
- Każdą opinię czytamy przed publikacją. Odrzucamy treści obraźliwe, spam, cudze dane osobowe i wpisy niedotyczące tytułu. Nie usuwamy opinii dlatego, że jest krytyczna, i nie zmieniamy jej treści.
- Za opinię wystawioną z konta przyznajemy 10 punktów programu PUNKTOMANIA — niezależnie od tego, ile gwiazdek wystawisz i co napiszesz. Punkty naliczamy po zatwierdzeniu opinii przez moderację, maksymalnie za 5 opinii miesięcznie.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.