Ustawa o stopniach naukowych i tytule naukowym. Komentarz
Komentarz do ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki jest pierwszym tego typu kompleksowym opracowaniem na rynku wydawniczym. W drugim wydaniu omówiono najnowsze zmiany ustawy dotyczące: doprecyzowania warunków wszczęcia przewodu doktorskiego, określenia, jakie publikacje…
74,99 złCena okładkowa: 85,00 zł −12%ⓘ
W bibliotece do 30 minut od opłacenia Bez ograniczeń, znak wodny — jak to działa?
Kup w zestawie taniej
Zaznacz, które tytuły chcesz — rabat zestawu −15% nalicza się przy zakupie min. 2 pozycji.
Komentarz do ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki jest pierwszym tego typu kompleksowym opracowaniem na rynku wydawniczym.
W drugim wydaniu omówiono najnowsze zmiany ustawy dotyczące:
doprecyzowania warunków wszczęcia przewodu doktorskiego,
określenia, jakie publikacje mogą stanowić podstawę postępowania habilitacyjnego,
zmniejszenia wymagań w zakresie uzyskania tytułu profesora.
Autorzy – prawnicy praktycy – przedstawili rozstrzygnięcia Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów oraz sądów administracyjnych, własne poglądy, interpretacje przepisów prawa, a także wskazówki co do prawidłowego postępowania w sprawach uzyskania stopnia i tytułu naukowego.
Adresaci:
Komentarz przeznaczony jest przede wszystkim dla nauczycieli akademickich i pracowników naukowych uczelni oraz pozostałych instytucji naukowych zainteresowanych awansem naukowym, a także dla gremiów posiadających uprawnienia do nadawania stopni naukowych lub zainteresowanych ich uzyskaniem.
- Format
- Ebook
- Autor
- Hubert Izdebski, Jan Michał Zieliński
- Wydawnictwo
- Wolters Kluwer
- EAN
- 9788326485565
- ISBN
- 978-83-264-8556-5
- ISBN wydania papierowego
- 978-83-264-7986-1
- Rok wydania
- 2015
- Język
- polski
- Liczba stron
- 212
- Formaty plików
- Rozmiar pliku
- PDF: 3,3 MB
- Zabezpieczenie
- Znak wodny (watermark)
- Słowa kluczowe
- Stopnie i tytuł naukowy
- Przeczytasz na
- telefon i tablet, komputer, Kindle, PocketBook, inkBook, Onyx
Kto może wystawić opinię o tym tytule
- Opinię o tytule wystawia klient, który kupił go w booktown.pl, zalogowany na swoim koncie — sklep sprawdza zakup w historii zamówień. Kto danego tytułu nie kupił, formularza opinii nie zobaczy.
- Każdą opinię czytamy przed publikacją. Odrzucamy treści obraźliwe, spam, cudze dane osobowe i wpisy niedotyczące tytułu. Nie usuwamy opinii dlatego, że jest krytyczna, i nie zmieniamy jej treści.
- Za opinię wystawioną z konta przyznajemy 10 punktów programu PUNKTOMANIA — niezależnie od tego, ile gwiazdek wystawisz i co napiszesz. Punkty naliczamy po zatwierdzeniu opinii przez moderację, maksymalnie za 5 opinii miesięcznie.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.