Opinie o Nas
Program lojalnościowy

Dołącz do programu lojalnościowego księgarni internetowej booktown.pl i zgarniaj stałe rabaty na zamówienie! Im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz. Jako zarejestrowany użytkownik za każde opłacone zamówienie otrzymujesz punkty. Liczbę punktów zobaczysz zawsze w podsumowaniu zamówienia oraz na swoim koncie klienta. Zebrane punkty możesz wymienić na stały rabat w naszej księgarni.

 

Progi rabatowe w programie lojalnościowym :

Przedział punktów Otrzymany rabat
45 - 64 punktów 2%
65 - 84 punktów 3%
85 - 119 punktów 5%
od 120 punktów 10%

 

Regulamin programu lojalnościowego booktown.pl

  1. Warunkiem przystąpienia do programu lojalnościowego jest założenie konta klienta w sklepie. Można tego dokonać klikając w link Mój profil, lub podczas składania zamówienia wypełniając dane z zakładki Zakładam konto w sklepie.
  2. Przystąpienie do programu lojalnościowego następuje automatycznie po założeniu konta klienta. Nie są wymagane żadne dodatkowe czynności.
  3. Sumowanie punktów z zamówień następuje w przeciągu 14 dni od daty złożenia i opłacenia zamówienia.
  4. W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, wartość punktów nie zostanie uwzględniona w programie lojalnościowym.
  5. Po uzyskaniu określonej liczby punktów ze wszystkich zamówień, do konta klienta zostanie przypisany stały rabat na całe zamówienie z wyłączeniem kosztów wysyłki.
  6. Uczestnik programu lojalnościowego, może w każdej chwili sprawdzić obecny rabat logując się do Panelu Klienta.
  7. W sumę zamówień nie wliczają się rabaty, koszty wysyłki i rabaty udzielone przez BOK.
  8. Klientowi, nie przysługuje prawo do wymiany uzbieranej liczby punktów z zamówień na ekwiwalent pieniężny.
  9. Jeżeli zamówienie nie zostanie dodane do konta w ciągu 14 dni od dnia dokonania płatności, prosimy o kontakt e-mail: kontakt@booktown.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium