Opinie o Nas
Ali Baba i miliony rozbójników – Bajeczki dla dorosłych
Cykl krótkich, satyrycznych bajek, nawiązujących do popularnych wątków kultury masowej. Opowieści te ukazują w krzywym zwierciadle (w stylu "Folwarku zwierzęcego" Orwella) problemy współczesnego świata.
Ali Baba i miliony rozbójników – Bajeczki dla dorosłych
Nasza cena: 8,99 zł
Dionizos
Gdy mała, kawiarniana awanturka przeradza się w wyniszczającą wojnę o materialną i towarzyską supremację..
Dionizos
Nasza cena: 11,99 zł
Eksplozje króla Kaszub
Za przedstawienie swojej historii Bruno Banino otrzymał wyrok śmierci od bezwzględnych ludzi z Wejherowa Śmiechowa i od najbrutalniejszych rzeźników z Półwyspu Helskiego. To jednak nie wszyscy, którzy woleliby, aby ta książka nigdy nie ujrzała światła dziennego.
Eksplozje króla Kaszub
Nasza cena: 7,99 zł
Galeria
Marta jest samotną matką, mieszka z rodzicami, próbując jakoś ułożyć sobie życie. Niespodziewana ciąża pokrzyżowała jej życiowe plany.
Galeria
Nasza cena: 3,99 zł
Spisek autorów
A gdyby tak władzę w kraju przejęli pisarze? Jak zmieniłaby się sytuacja autorów? Kto by zyskał, a kto stracił? Zuzanna od zawsze chciała pisać książki, poświęciła im większość życia. Marek jest wydawcą.
Spisek autorów
Nasza cena: 3,99 zł
Tukany latają nisko
Współczesna powieść obyczajowo-przygodowa, która dotyka problemu neofeudalnych stosunków na rynku pracy Pan Antoni Kniazio, pracownik przedsiębiorstwa z branży kosmetycznej, jedzie na spotkanie do firmy konsultingowej Magnus Pretor. Ta warszawska spółka z hiszpańskim kapitałem zajmuje się pozyskiwaniem dotacji dla przedsiębiorców.
Tukany latają nisko
Nasza cena: 11,99 zł
U nas w Hura Hura!
Andreas Piotrowski jest pisarzem średniego kalibru, przez co wciąż z zacięciem poszukuje natchnienia. Gdy pewnego kwietniowego poranka spotyka na swojej drodze Arcusa, przemądrzałego szamana z wioski Hura Hura, nie wie jeszcze, że on będzie mu natchnieniem.
U nas w Hura Hura!
Nasza cena: 8,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium