Opinie o Nas
Hot Deals

Podręczniki dla przedszkolaka? - Największy wybór podręczników do przedszkola znajdziesz na booktown.pl

Czym muszą wyróżniać się podręczniki dla przedszkolaka? Przede wszystkim sposobem sformułowania informacji, który jest nie tylko przystępny i łatwy do zrozumienia dla maluchów, ale przede wszystkim zachęca do nauki, ciekawi i wzbudza pozytywne emocje. Takie propozycje zebrała dla Państwa księgarnia internetowa Booktown.pl. Książki dla dzieci w wieku przedszkolnym do nauczania zintegrowanego oraz religii to oferta pięknie ilustrowanych, przemyślanych i dopasowanych do kategorii wiekowej podręczników.

Wśród propozycji znajdują się Paczka Puszatka –seria opracowana przez Annę Borchard i Joannę Dziejowską, Przygoda z uśmiechembędąca pracą zbiorową, czy Szkoła za pasemprzygotowane przez Martę Jelonek oraz Katarzynę Wójcik-Bożętka.

Wszystkie podręczniki wyróżniają niezwykle piękne i barwne ilustracje, które sprawią, że dzieci chętnie będą przyswajać wiedzę, poznawać nowe pojęcia i zagadnienia oraz lepiej zapamiętywać, dzięki dobrej zabawie. Proponowane książki do przedszkoli opracowane są przez wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

 

Bufory stresu
Bufory stresu
Nasza cena: 12,10 zł
  • nowość
Jaka to litera?
Jaka to litera?
Producent: Harmonia
Nasza cena: 5,87 zł
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium