Opinie o Nas
 

Dodano produkt do koszyka

-29%

Ostatni pociąg do Babylon

ebook

Charlee Fam

Ostatni pociąg do Babylon

Cena: 31.00 zł

Nasza cena: 22.00

Oszczędzasz: (29%)

Pobierz fragment

Format:
Wydawca:
Reklamacja i zwroty

Czas na zwrot: 14 dni.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami zwrotów i reklamacji, a także informacjami o wyjątkach ustawowego prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Zwroty i reklamacje.

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0.00 zł brutto
Opis produktu
Pozycja obowiązkowa dla fanów Alice Sebold i Johna Greena. Wspaniały debiut, powieść wypełniona czarnym humorem, inteligentnym dowcipem oraz duża ilością Jacka Danielsa. Aubrey Glass posiada kolekcję listów pożegnalnych, napisanych na wypadek popełnienia samobójstwa. Obecnie, 5 lat po opuszczeniu domu rodzinnego, samobójstwo popełnia jej koleżanka Rachel...


Tytuł
Ostatni pociąg do Babylon
Autor
Charlee Fam
Język
polski
Wydawnictwo
Jaguar
ISBN
978-83-7686-364-1
Rok wydania
2014 Warszawa
Liczba stron
320
Format
epub, mobi

Kod producenta: 978-83-7686-364-1

Stan produktu: nowy

Cechy produktu
Dane ogólne
  • Format pliku
  • ebook
  •  
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Produkty podobne