Opinie o Nas
Nasze pozostałe serwisy

Zajrzyj również na nasze pozostałe serwisy:

  • www.gettinenglish.com - darmowy serwis do nauki języka angielskiego nr 1 w Polsce. Z dumą przedstawiamy Tobie nasz pierwszy projekt jakim jest Gettin' English. Jest to miejsce, gdzie zarażamy naszą pasją do nauki języka angielskiego. Czytaj ciekawe teksty po angielsku na każdym poziomie zaawansowania w sekcji Angielski na poziomie, poznaj słownictwo i zwroty branżowe i biznesowe w zakładce Business English. Na gettinenglish.com znajdziesz również zagadnienia gramatyczne, wyjaśnione w prosty i przejrzysty sposób z mnóstwem interaktywnych ćwiczeń, nagraniami i materiałami do pobrania. W dziale słownictwo angielskie, znajdziesz całą masę przydatnych słówek, kolokacji angielskich i wyrażeń idiomatycznych. Do tego ćwiczenia i testy online, fiszki i wiele więcej. Wpadnij na gettinenglish.com i ucz się angielskiego online za darmo.

  • www.szkolajezykowa.gettienglish.com - jeśli chciałbyś zacząć uczyć się języka obcego lub wskoczyć na wyższy poziom, koniecznie sprawdź ofertę naszej szkoły języków obcych online. Już od 5 lat uczymy języka angielskiego i niemieckiego online. Sprawdź opinie naszych zadowolonych kursantów i zapisz się na bezpłatne spotkanie z metodykiem Gettin' English. Oszczędzaj czas i pieniądze. Uczysz się wygodnie w zaciszu własnego domu w grupie indywidualnej, czyli cała uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie. Dołącz do grona kursantów szkoły językowej Gettin' English.

anglokursy.pl

  • www.kursyangielskiego.online - nasz najnowszy projekt. Platforma e-learningowa z kursami do samodzielnej nauki języka angielskiego. Sprawdź ofertę naszych kursów językowych z kategorii tj. Business English, Słownictwo angielskie. Wciąż poszerzana baza kursów i bezpłatne aktualizacje zagwarantują Tobie największy wybór kursów dopasowancyh do Twoich potrzeb.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium