Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
CD MP3 SMUTEK CINKCIARZA
Wiesiek to nie byle kto, chłopak z Marymontu, a na Bielanach Król Sprytu, każdy to wie. Całe jego życie to cinkciarskie rzemiosło, pogoń za walutą, dobry kursem, nacinanie klientów pod peweksem, kręcenie wałków i lewe kanapki.
CD MP3 SMUTEK CINKCIARZA
Nasza cena: 24,99 zł
DOM WĘŻY
Wąż jest zabójcą doskonałym, znakomicie znającym anatomię ludzkiego ciała, wie jak zadać śmiertelny cios. Mateusz Lemberg na kolejnych kartach kreśli nam świat zły, pełen odrażających ludzi, dla których znęcanie się jest formą najlepszej rozrywki, za którą płacą niemałe pieniądze.
DOM WĘŻY
Nasza cena: 25,99 zł
JACEK WOJCIECHOWICZ KULISY WARSZAWSKIEGO RATUSZA
Magdalena Rigamonti, dziennikarka słynąca ze znakomitych wywiadów, tym razem zadaje trudne pytania Jackowi Wojciechowiczowi, byłemu wiceprezydentowi Warszawy. Z ich rozmowy powstała interesująca książka będąca wywiadem rzeką, dzięki któremu czytelnik poznaje kulisy rządzenia stolicą Polski, gabinetowe rozgrywki o władzę, mechanizmy podejmowania decyzji dotyczących wielomiliardowych miejskich inwestycji.
JACEK WOJCIECHOWICZ KULISY WARSZAWSKIEGO RATUSZA
Nasza cena: 22,99 zł
PREPARATOR
Przebieracz i obmacywacz trupów, zimny doktor, preparator, czyli ten, kto przygotowuje zwłoki przed pochówkiem. Praca, którą para się główny bohater powieści,otrzymała różne eufemistyczne nazwy, bo stanowi tabu.
PREPARATOR
Nasza cena: 22,99 zł
RÓWNONOC
Seria tajemniczych zaginięć nastoletnich chłopców, którzy zniknęli pod koniec lat 90. w Zachodniopomorskiem.
RÓWNONOC
Nasza cena: 25,99 zł
SMAK SUSZY SUSZA TOM 2
Druga część trylogii pt. SUSZA - specjalisty od politycznych thrillerów - Tomasza Sekielskiego.
SMAK SUSZY SUSZA TOM 2
Nasza cena: 27,99 zł
WIELKI FINAŁ
Wizja niedalekiej przyszłości (2025 rok), w której legalna będzie śmierć na życzenie. Eutanazja zatwierdzona europejskim prawem, realizowana w luksusowych ośrodkach na całym świecie.
WIELKI FINAŁ
Nasza cena: 22,99 zł
WITRAŻ
Co mogą mieć ze sobą wspólnego młoda dziewczyna pracująca jako sprzątaczka i dojrzała kobieta zarządzająca renomowaną kliniką chirurgii plastycznej? Obie wybrały emigrację, choć jedna szuka swojego miejsca w życiu, a druga uważa, że znalazła je raz na zawsze i że szczęście już jej nie opuści. Ale losy ludzkie są jak witraże – ciemne szybki sąsiadują z jasnymi, kolorowymi.
WITRAŻ
Nasza cena: 22,99 zł
ZŁO
Kryminał autorstwa dwóch kontrowersyjnych autorów: Artura Nowaka - pisarza, publicysty, prawnika i Mariusza Zielke, nazywanego polskim Stiegiem Larssonem. Wzięty adwokat Tomasz Mauer po wielu życiowych zakrętach przenosi się z rodziną do niewielkiego miasteczka, gdzie chciałby odnaleźć upragniony spokój i czas dla najbliższych.
ZŁO
Nasza cena: 25,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium