Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
HAMAK ZE STANIKA
Przyznam się – oddałam głos moim Czytelnikom. Każda taka młoda osoba to skarbnica spostrzeżeń, refleksji, przygód, wyobrażeń i wskazówek.
HAMAK ZE STANIKA
Nasza cena: 18,99 zł
NIEBIESKI AUTOBUS
Miśka Pietkiewicz – nieśmiała nastolatka, wychowywana przez ojca, który pędzi bimber, i matkę, której największym marzeniem jest kupienie meblościanki – może liczyć tylko na siebie. Całe życie ma pod górkę, a do wszystkiego dochodzi swoją ciężką pracą i determinacją.
NIEBIESKI AUTOBUS
Nasza cena: 20,99 zł
PSY Z PIEKŁA RODEM ODWIEDZINY W RAJU
Umiesz sobie wyobrazić życie pełne przemocy? Gaszenie papierosów na ciele, kopniaki, które łamią żebra, palce ucięte szpadlem? Albo poczucie osamotnienia po siedmiu nieudanych adopcjach w ciągu trzech lat? Historia opisana na kartach tej książki jest prawdziwa. Została przekazana przez psy, w milczeniu, za pomocą pełnych obawy spojrzeń, blizn na ciele i na duszy, szczęścia lub smutku na pysku.
PSY Z PIEKŁA RODEM ODWIEDZINY W RAJU
Nasza cena: 24,99 zł
SMOKI WYOBRAŹNI
„Czy wierzy pan w smoki?” – od tych słów zaczyna się powieść Pawła Wakuły Smoki wyobraźni. Co wiemy o smokach? Znamy je z legend jako bezlitosne bestie, potwory porywające dziewice, gustujące w baraninie… ale nie o to nam chodzi.
SMOKI WYOBRAŹNI
Nasza cena: 18,99 zł
TERCET PROWINCJONALNY
Troje ludzi, których – mogłoby się wydawać – dzieli wszystko.Troje outsiderów – z wyboru lub z konieczności.
TERCET PROWINCJONALNY
Nasza cena: 20,99 zł
Z PUNKTU WIDZENIA KOTA
Jeśli lubicie romanse, ta książka jest na pewno dla Was! Jeśli gustujecie w kryminałach – to jest to! Jeśli potrzebujecie się pośmiać i nie macie z czego – przeczytajcie Kota. A jeśli jesteście zgorzkniałymi ponurakami, którzy nie znoszą słońca, pięknych kobiet i zwariowanych historii – zawsze macie szansę na zmianę, bo podobno nigdy nie jest za późno!Lato w Toskanii.
Z PUNKTU WIDZENIA KOTA
Nasza cena: 20,99 zł
ZACZEKAJ
Zbiór wierszy powstałych na przestrzeni kilku ostatnich dekad. W swej poezji autorka pochyla się z czułością nad słabszym, uboższym, bardziej nieporadnym, pisze szorstko o bezwzględności i surowości cechującymi współczesność.
ZACZEKAJ
Nasza cena: 17,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium