Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
BARBARZYŃCY W SALONIE
Inspiracją dla warstwy historycznej książki stała się legendarna organizacja podziemna w stanie wojennym i po nim: Solidarność Walcząca i jej niezłomni przywódcy, Kornel Morawiecki i Hanna Łukawska-Karniej, a także inni bohaterowie tamtych czasów. Autor posługuje się bezlitosną satyrą na współczesną Polskę, na pogrążone w mistyfikacji intelektualne elity.
BARBARZYŃCY W SALONIE
Producent: Arcana
Nasza cena: 30,49 zł
NAD ZBRUCZEM
„Triumf literatury polskiej. Swoją nową powieścią Wiesław Helak przywraca jej wielkość, bezpowrotnie – zdawałoby się – utraconą wraz z odejściem wprzeszłość Sienkiewicza i Reymonta, Żeromskiego i Orzeszkowej.
NAD ZBRUCZEM
Producent: Arcana
Nasza cena: 27,99 zł
NADBEREZYŃCY
"O żadnej chyba książce nie pisało z takim zachwytem, wzruszeniem, uznaniem tylu pisarzy o tak różnym charakterze, od pierwszych jak M. K.
NADBEREZYŃCY
Producent: Arcana
Nasza cena: 33,49 zł
POLSKA I TRZY ROSJE WYD. 2017
Książka, wyróżniona Nagrodą KLIO za rok 2001 i uznana za najlepszą w dotychczasowej historiografii analizę polityki wschodniej Piłsudskiego, ukazuje się obecnie w poszerzonym wydaniu. Uzupełnia ją przypomnienie genezy koncepcji Piłsudskiego, jaką odnaleźć można w początkowych latach jego politycznej aktywności w PPS, a także swoiste post scriptum, zaproszenie do oceny owej koncepcji i samej polityki Józefa Piłsudskiego i Polski z lat 1919-1920.
POLSKA I TRZY ROSJE WYD. 2017
Producent: Arcana
Nasza cena: 48,49 zł
ROMANS Z POLSKĄ
Romans z Polską to arcyciekawa, ważna i oryginalna opowieść o literaturze polskiej – o tym, jaka jest i jaką być powinna.Autorzy: MACIEJ URBANOWSKIEAN: 9788360940358Głębokość: 24.
ROMANS Z POLSKĄ
Producent: Arcana
Nasza cena: 29,49 zł
SKARGA KATYŃSKA
Droga do Trybunału w Strasburgu była bardzo daleka. Niektórzy z krewnych ofiar zbrodni katyńskiej zaczęli ją w kołchozie w Kazachstanie, bo stamtąd, poprzez Persję i Rodezję Północną, wracali do Polski.
SKARGA KATYŃSKA
Producent: Arcana
Nasza cena: 20,99 zł
WIERSZE WYBRANE
Tom przygotowany w związku z wpisaniem poezji na listę lektur obowiązkowych w nowej podstawie programowej dla szkół ponadpodstawowych.Autorzy: WOJCIECH WENCELEAN: 9788365350268Głębokość: 12.
WIERSZE WYBRANE
Producent: Arcana
Nasza cena: 25,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl