Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
  • od
    do
Promocja
DROGA DO ZNIEWOLENIA
Najsłynniejsza książka antysocjalistyczna XX wieku! Hayek miał wielki wpływ na przebieg debat z zakresu ekonomii i filozofii polityki w ostatnich trzydziestu latach, przywracając znaczenie podstawowym pojęciom i problemom klasycznego liberalizmu. Droga do zniewolenia jest najsłynniejszą książką Hayeka.
DROGA DO ZNIEWOLENIA
Producent: Arcana
Nasza cena: 20,99 zł
  • nowość
NAD ZBRUCZEM
„Triumf literatury polskiej. Swoją nową powieścią Wiesław Helak przywraca jej wielkość, bezpowrotnie – zdawałoby się – utraconą wraz z odejściem wprzeszłość Sienkiewicza i Reymonta, Żeromskiego i Orzeszkowej.
NAD ZBRUCZEM
Producent: Arcana
Nasza cena: 26,99 zł
NADBEREZYŃCY
"O żadnej chyba książce nie pisało z takim zachwytem, wzruszeniem, uznaniem tylu pisarzy o tak różnym charakterze, od pierwszych jak M. K.
NADBEREZYŃCY
Producent: Arcana
Nasza cena: 31,99 zł
PAMIĘTNIKI
Henryk Ciecierski z Bacik (1864-1933) – ziemianin podlaski, patriota, podróżnik, ochotnik w wojnie polsko-bolszewickiej, pamiętnikarz.„Jest to żywy, dowcipny, utrzymany w tonie jowialnym, budzącym reminiscencje pamiętników Paska, facecyj Węgierskiego i Krasickiego – obraz całej epoki.
PAMIĘTNIKI
Producent: Arcana
Nasza cena: 58,99 zł
POLSKA I TRZY ROSJE WYD. 2017
Książka, wyróżniona Nagrodą KLIO za rok 2001 i uznana za najlepszą w dotychczasowej historiografii analizę polityki wschodniej Piłsudskiego, ukazuje się obecnie w poszerzonym wydaniu. Uzupełnia ją przypomnienie genezy koncepcji Piłsudskiego, jaką odnaleźć można w początkowych latach jego politycznej aktywności w PPS, a także swoiste post scriptum, zaproszenie do oceny owej koncepcji i samej polityki Józefa Piłsudskiego i Polski z lat 1919-1920.
POLSKA I TRZY ROSJE WYD. 2017
Producent: Arcana
Nasza cena: 45,99 zł
ROMANS Z POLSKĄ
Romans z Polską to arcyciekawa, ważna i oryginalna opowieść o literaturze polskiej – o tym, jaka jest i jaką być powinna.Autorzy: MACIEJ URBANOWSKIEAN: 9788360940358Głębokość: 24.
ROMANS Z POLSKĄ
Producent: Arcana
Nasza cena: 27,99 zł
SKARGA KATYŃSKA
Droga do Trybunału w Strasburgu była bardzo daleka. Niektórzy z krewnych ofiar zbrodni katyńskiej zaczęli ją w kołchozie w Kazachstanie, bo stamtąd, poprzez Persję i Rodezję Północną, wracali do Polski.
SKARGA KATYŃSKA
Producent: Arcana
Nasza cena: 20,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium