Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
ALFABET
Alfabet to zbiór niepublikowanych dotychczas materiałów oraz wywiadów, które powstały podczas realizacji głośnego filmu dokumentalnego o tym samym tytule w reżyserii Erwina Wgenhofera. Książka zawiera też zapiski z dziennika o szczęśliwym dzieciństwie Antonina Sterna, syna André.
ALFABET
Producent: Element
Nasza cena: 26,99 zł
ENTUZJAŚCI OBUDŹ ENERGIĘ SWOJEGO DZIECIŃSTWA
"Koniec końców główne pytanie tej książki jest następujące: gdyby nie istniała hierarchia zawodów i przedmiotów, gdyby nikt się nie bał, że zostanie przyłapany na niewiedzy, gdyby nie przytłaczał nas ciężar konieczności zapewnienia bezpieczeństwa finansowego, gdyby nie było zranionego dziecka…Gdybyś więc miał wybór, to, zupełnie szczerze: dokąd zaprowadziłby Cię Twój entuzjazm?Co dziś jeszcze wciąż budzi Twój entuzjazm?"- André SternAndré Stern jest gitarzystą, lutnikiem i pisarzem i nigdy nie chodził do szkoły. Jak sam mówi, jest dzieckiem, któremu nigdy nie przerwano zabawy, które uczy się kierowane entuzjazmem.
ENTUZJAŚCI OBUDŹ ENERGIĘ SWOJEGO DZIECIŃSTWA
Producent: Element
Nasza cena: 23,99 zł
TY TWOJE DZIECKO I SZKOŁA ZNAJDŹ DROGĘ DO NAJLEPSZEJ EDUKACJI
W książce Ty, Twoje dziecko i szkoła Ken Robinson:- wyjaśnia, na czym polega dobra edukacja- podpowiada, co możemy zrobić jako rodzice, aby zapewnić naszym dzieciom odpowiednią edukację- pokazuje, jak wspierać dzieci w systemie szkolnictwa albo poza nim, jeśli taką decyzję podejmiemy.Ty, Twoje dziecko i szkoła to książka dla rodziców, którzy chcą towarzyszyć dzieciom w ich edukacji, a dzięki temu zapewnić im szczęśliwe życie, wolne od presji i stresu.
TY TWOJE DZIECKO I SZKOŁA ZNAJDŹ DROGĘ DO NAJLEPSZEJ EDUKACJI
Producent: Element
Nasza cena: 26,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium