Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Nowość
Promocja
12 ZASAD SKUTECZNEJ EDUKACJI
Poradnik został napisany z myślą o wszystkich nauczycielach i edukatorach, którzy chcą uczyć w taki sposób, aby ich uczniowie rzeczywiście się nauczyli. Opierając się na swojej wiedzy i na doświadczeniu zdobytym podczas prowadzenia licznych warsztatów i szkoleń, autorzy sformułowali dwanaście uniwersalnych zasad skutecznej edukacji, wspólnych dla wszystkich typów, szczebli i form kształcenia.
12 ZASAD SKUTECZNEJ EDUKACJI
Nasza cena: 29,99 zł
PSYCHOLOGIA AKADEMICKA TOM 1
Jeden podręcznik na całe studia! 20 podręczników w jednym! Cała wiedza, jaką musisz poznać na studiach psychologii!Najnowsze badania, najciekawsze wyniki, rzetelna wiedza. Zupełnie nowy układ treści, oparty na standardach kształcenia na kierunku psychologia.
PSYCHOLOGIA AKADEMICKA TOM 1
Nasza cena: 139,99 zł
PSYCHOLOGIA AKADEMICKA TOM 2
Tom 2 obejmuje zagadnienia dotyczące psychologii społecznej, międzykulturowej i rozwoju człowieka, a także najnowszych badań w zakresie neuropsychologii. Znajduje się w nim też obszerne omówienie psychopatologii oraz podstaw diagnozy i pomocy psychologicznej.
PSYCHOLOGIA AKADEMICKA TOM 2
Nasza cena: 139,99 zł
TERAPIA POZNAWCZO BEHAWIORALNA ZABURZEŃ LĘKOWYCH U DZIECI
Pierwsze polskie wydanie jednego z najskuteczniejszych programów terapii zaburzeń lękowych u dzieci. Podręcznik zawiera opis programu poznawczo-behawioralnej terapii zaburzeń lękowych (zwłaszcza lęku uogólnionego, fobii społecznej i lęku separacyjnego) u dzieci w wieku 8–13 lat.
TERAPIA POZNAWCZO BEHAWIORALNA ZABURZEŃ LĘKOWYCH U DZIECI
Nasza cena: 34,99 zł
WSPARCIE MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU
Pierwsze kompleksowe ujęcie zagadnień dojrzewania i osiągania dorosłości przez osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu Okres dojrzewania i osiągania dorosłości stanowi w przypadku osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu kolejny przełom rozwojowy, w którym szczególną rolę odgrywają ludzie z najbliższego otoczenia – rodzice, nauczyciele i terapeuci. Istotne jest wsparcie opiekunów odpowiednimi programami profilaktycznymi, dzięki którym ich podopieczni u progu dorosłości będą potrafili utrzymać satysfakcjonujące relacje, dokonywać świadomych wyborów oraz w pełni uczestniczyć w życiu zawodowym i społecznym.
WSPARCIE MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU
Nasza cena: 79,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl