Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Nasza cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
BELLE EPOQUE
Kiedy Maude Pichon ucieka z rodzinnej Bretanii do Paryża, jej marzenia rozwiewają się, a oszczędności topnieją w zastraszającym tempie. Szesnastoletnia prowincjuszka, rozpaczliwie pragnąc pracy, odpowiada na nietypowe ogłoszenie.
BELLE EPOQUE
Nasza cena: 32,99 zł
BEZ OGRANICZEŃ JAK RZĄDZI NAMI MÓZG
Gdyby ludzki mózg był tak prosty, że moglibyśmy go zrozumieć, bylibyśmy tak głupi, że nie zrozumielibyśmy go i tak. Gdzie tkwi dobro człowieka, a gdzie zło? Co odróżnia nas od zwierząt? Po co nam emocje? Czy normy etyczne u polityków są zaniżone? Czy pornografia rzeczywiście szkodzi? Co dzieje się w mózgu seksoholików? Czy marihuana ma właściwości lecznicze? Czemu tak lubimy jeść, a nawet się opychać? Czy starzenie się jest nie do uniknięcia? Czy w mózgu znajdziemy kiedyś odpowiedź na pytanie, czy Bóg istnieje? Wybitny neurobiolog Jerzy Vetulani w rozmowie z Marią Mazurek opowiada o tajemnicach skomplikowanego i wciąż nie do końca poznanego organu: ludzkiego mózgu.
BEZ OGRANICZEŃ JAK RZĄDZI NAMI MÓZG
Nasza cena: 32,99 zł
BEZ ZNIECZULENIA JAK POWSTAJE CZŁOWIEK
Wywiad-rzeka Magdaleny Rigamonti, dziennikarki „Wprost”, z dr n. med.
BEZ ZNIECZULENIA JAK POWSTAJE CZŁOWIEK
Nasza cena: 32,99 zł
GRZECH JEST KOBIETĄ
Historie kobiet nieidealnych, które zrobiły coś, czego robić się nie powinno.Dwunastu wspaniałych reportażystów opowiada o kobietach, z którymi coś jest nie tak.
GRZECH JEST KOBIETĄ
Nasza cena: 36,99 zł
POLSKA 2019/2020 MAPA SAMOCHODOWA DLA PROFESJONALISTÓW SKALA 1:700 000
- Najbardziej aktualna mapa z pełną siecią autostrad, dróg ekspresowych, krajowych i wojewódzkich oraz dróg asfaltowych niższych kategorii. - Informacje o autostradach i innych drogach budowanych i planowanych - Podział dróg krajowych i wojewódzkich według dopuszczalnego nacisku na oś - Ograniczenia skrajni pionowych i nośności wiaduktów i mostów - Odcinki objęte elektronicznym systemem poboru opłat viaTOLL - Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) - Okolice Warszawy w szczegółowej skali 1:200 000 - Ponad 14 000 zaznaczonych miast, osiedli i wsi - Kody QR – aktualne informacje - Na odwrocie mapy spis kodów pocztowych - Tablice rejestracyjne – mapa przeglądowa - Indeks miejscowości - Legenda mapy w 5 językach (polski, angielski, niemiecki, słowacki, litewski)Autorzy: OPRACOWANIE ZBIOROWEEAN: 9788365808264Głębokość: 4.
POLSKA 2019/2020 MAPA SAMOCHODOWA DLA PROFESJONALISTÓW SKALA 1:700 000
Nasza cena: 9,99 zł
POLSKA 2019/2020 MAPA SAMOCHODOWA SKALA 1:700 000
- Nowe wydanie mapy z pełną siecią autostrad, dróg ekspresowych, krajowych i wojewódzkich oraz dróg asfaltowych niższych kategorii. - Aktualne informacje o autostradach i innych drogach budowanych i planowanych - Mapa samochodowa z podziałem administracyjnym - Ponad 14 000 zaznaczonych miast, osiedli i wsi - Okolice Warszawy i okręg katowicki w szczegółowej skali 1:200 000 - Na odwrocie mapy 20 planów tranzytowych największych miast - Miejsca noclegowe i parkingi - Indeks miejscowościAutorzy: OPRACOWANIE ZBIOROWEEAN: 9788365808240Głębokość: 4.
POLSKA 2019/2020 MAPA SAMOCHODOWA SKALA 1:700 000
Nasza cena: 7,99 zł
UCIEKINIER
Książka jest pamiętnikiem z czasów okupacji. Autor wspomnień, polski Żyd , skrył się przed swoimi prześladowcami w hitlerowski mundur.
UCIEKINIER
Nasza cena: 32,99 zł
WIERNOŚĆ WSPOMNIENIA O ZBIGNIEWIE HERBERCIE
Kolejna książka z serii TWARZE, w której ukazał się tom Obecność. Wspomnienia o Czesławie Miłoszu.
WIERNOŚĆ WSPOMNIENIA O ZBIGNIEWIE HERBERCIE
Nasza cena: 47,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium