Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Nasza cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
BELLE EPOQUE
Kiedy Maude Pichon ucieka z rodzinnej Bretanii do Paryża, jej marzenia rozwiewają się, a oszczędności topnieją w zastraszającym tempie. Szesnastoletnia prowincjuszka, rozpaczliwie pragnąc pracy, odpowiada na nietypowe ogłoszenie.
BELLE EPOQUE
Nasza cena: 37,49 zł
MAPA SAMOCHODOWA POLSKI 2017 DLA PROFESJONALISTÓW 1:700 000
Jedna z najbardziej szczegółowych map na rynku, w skali 1:700 000. Zawiera pełną sieć autostrad, dróg ekspresowych, krajowych i wojewódzkich, a także informacje o tych budowanych i planowanych do 2016 r.
MAPA SAMOCHODOWA POLSKI 2017 DLA PROFESJONALISTÓW 1:700 000
Nasza cena: 9,49 zł
MATEMATYKA I JUŻ
Gdzie jest najlepsze miejsce na budowę supermarketu? Czego możemy nauczyć się od ryb w stawie? W jaki sposób sieci społeczne łączą ze sobą ludzi z całego świata? Jak uczą się maszyny? Dlaczego w lustrzanym wszechświecie nasze życie wyglądałoby inaczej? Co zrobić, by ułożyć idealny plan lekcji? Na czym polega paradoks urny wyborczej?Matematyka jest wszędzie, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy: pomaga rozwiązywać codzienne problemy, ułatwia prowadzenie interesów, odkrywa niedostatki demokracji, dostarcza amunicji w walce z chorobami, obnaża słabostki ludzkiej natury. Richard Elwes, pokazując 35 często dziwacznych i nieoczekiwanych zastosowań matematyki ujawnia „ukryte okablowanie” naszego świata.
MATEMATYKA I JUŻ
Nasza cena: 32,99 zł
WIERNOŚĆ WSPOMNIENIA O ZBIGNIEWIE HERBERCIE
Kolejna książka z serii TWARZE, w której ukazał się tom Obecność. Wspomnienia o Czesławie Miłoszu.
WIERNOŚĆ WSPOMNIENIA O ZBIGNIEWIE HERBERCIE
Nasza cena: 55,49 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl