Opinie o Nas
BLIZNY
Życie w poczuciu winy, brak umiejętności mowienia o swoich uczuciach i emocjach może nawet doprowadzić do samookaleczania. Istnieje jednak droga uzdrowienia.
BLIZNY
Nasza cena: 25,49 zł
BYŁAM SCHIZOFRENICZKĄ
Zapis codziennych zmagań z życiem i próba rozrachunku z brutalną przeszłoscią kobiety chorej na schizofrenię. Poruszająca historia człowieka, którego cierpienie i choroba psychiczna popychają ku samobójstwu.
BYŁAM SCHIZOFRENICZKĄ
Producent: Mawit Druk
Nasza cena: 17,49 zł
  • nowość
DRAMATY
Nakładem Teologii Politycznej przy współpracy z Państwowym Instytutem Wydawniczym, już w poniedziałek ukaże się zbiór czterech „Dramatów” autorstwa Wojciecha Tomczyka. Znajdą się w nim dramaty: Norymberga, Wampir, Bezkrólewie oraz Marszałek.
DRAMATY
Nasza cena: 28,49 zł
DRAMATY DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU MIĘDZY NAMI DOBRZE JEST
Dwa najważniejsze (jak dotąd) dramaty Doroty Masłowskiej „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” i „Między nami dobrze jest” pokazują, że autorka nie tylko znakomicie operuje językiem, jest niezwykle wyczuloną obserwatorką naszej codzienności, ale też doskonale czuje scenę.Autorzy: DOROTA MASŁOWSKAEAN: 9788365613493Głębokość: 18.
DRAMATY DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU MIĘDZY NAMI DOBRZE JEST
Producent: NOIR SUR BLANC
Nasza cena: 28,49 zł
DRAMATY TOM 3
W trzecim tomie Dramatów znalazły się następujące utwory: Jan Maciej Karol Wścieklica, Wariat i zakonnica, Janulka, córka Fizdejki, Matka, Sonata Belzebuba, Szewcy, ocalałe fragmenty Nowej homeopatii zła, Straszliwego wychowawcy, Normalnego człowieka, Wampira we flakonie, Persy Zwierżontkowskiej, Tak zwanej ludzkości w obłędzie, dwa utwory autoparodystyczne Negatyw szkicu i Romans schizofrenika oraz dwa przekłady (polski i francuski) Szalonej lokomotywy, której oryginał zaginął.Autorzy: STANISŁAW IGNACY WITKIEWICZEAN: 9788364822582Głębokość: 53.
DRAMATY TOM 3
Producent: PIW
Nasza cena: 43,99 zł
DRAMATY WYBRANE TOM 1
Molier znowu staje się autorem niepokojącym i drażliwym. Sięgają po niego reżyserzy różnych generacji, znajdując w jego komediach materiał do rozmowy o współczesności.
DRAMATY WYBRANE TOM 1
Producent: PIW
Nasza cena: 36,49 zł
DRAMATY WYBRANE TOM 2
Dwutomowy wybór dramatów Moliera otwiera reaktywowaną Bibliotekę Klasyków. Molier znowu staje się autorem niepokojącym i drażliwym, sięgają po niego reżyserzy różnych generacji, znajdując w jego komediach materiał do rozmowy o współczesności.
DRAMATY WYBRANE TOM 2
Producent: PIW
Nasza cena: 32,99 zł
DZIADY
Dziady w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.
DZIADY
Producent: GREG
Nasza cena: 11,49 zł
DZIADY CZĘŚĆ 2
Wydanie Dziadów cz. II kompletne bez skrótów i cięć w treści.
DZIADY CZĘŚĆ 2
Producent: GREG
Nasza cena: 7,49 zł
FORTYNBRAS SIĘ UPIŁ
Tragifarsa Fortynbras się upił to opowieść o wydarzeniach na dworze Hamleta, opowiedziana z norweskiego punktu widzenia. Była to pierwsza sztuka napisana przez Janusza Głowackiego na emigracji.
FORTYNBRAS SIĘ UPIŁ
Producent: BOSZ
Nasza cena: 14,49 zł
HISTORIA JAKUBA
Opowieść inspirowana faktami o księdzu i filozofie, który dowiaduje się, że nie jest tym, kim jest. Próbuje odkryć swoją prawdziwą tożsamość, ale we współczesnym świecie, w którym trzeba jasno określić swoje pochodzenie, wiarę czy narodowość, zaczyna coraz bardziej odczuwać swoją inność i obcość, a próby scalenia swojej osobności w spójną całość raz po raz narażają go na nieoczekiwane sytuacje i przygody, które od tragizmu chroni śmiech i tocząca się wartko, niemalże burleskowa akcja.
HISTORIA JAKUBA
Nasza cena: 21,49 zł
KOKAINA WYD. 2014
Książka wprowadza czytelnika w brutalny świat nałogu - świat rządzący się swoimi prawami, gdzie ciało staje się towarem, za który można kupić upragnioną działkę - świat pozbawiony miłości i zrozumienia.Autorzy: BARBARA ROSIEKEAN: 9788392246961Głębokość: 6.
KOKAINA WYD. 2014
Producent: Mawit Druk
Nasza cena: 17,49 zł
NAKARMIĆ KAMIEŃ
"Nakarmić kamień" to nieustanne dociekanie istoty rzeczy. Przedstawiony przez Nowicką świat nie obrósł jeszcze we wtórne znaczenia, w sposób szczególny działa więc na wyobraźnię, wytwarzając własne ciągi przyczynowo-skutkowe, własną logikę.
NAKARMIĆ KAMIEŃ
Nasza cena: 19,99 zł
NIEBO NA WŁASNOŚĆ
Jack jest oczkiem w głowie rodziców, źródłem ich szczęścia i rodzinnej harmonii. Gdy ma trzy lata, zaczyna zachowywać się niepokojąco.
NIEBO NA WŁASNOŚĆ
Producent: Otwarte
Nasza cena: 33,49 zł
NIEWIERNA WYD. 3
Wydawało się, że po trudnych doświadczeniach w młodości życie Sary wreszcie zaczęło się układać. Czuła się spełniona.
NIEWIERNA WYD. 3
Producent: WAM
Nasza cena: 32,99 zł
SKĄPIEC
Skąpiec jest prozatorską komedią w pięciu aktach francuskiego dramaturga Moliera, należącą do kanonu literatury barokowej. Utwór prezentuje gatunek komedii charakterów.
SKĄPIEC
Producent: SIEDMIORÓG
Nasza cena: 9,99 zł
SZEPTY SUMIENIA
Niezwykle prawdziwa powieść o szczęśliwej rodzinie. Do czasu! Pewnego dnia życie gdańskiego naukowca rozsypało się na miliony kawałków.
SZEPTY SUMIENIA
Producent: Szara Godzina
Nasza cena: 29,49 zł
TANGO WYD. 2017
Wydając Tango w nowej szacie graficznej chcieliśmy przypomnieć, że ten dramat to nie tylko bardziej lub mniej lubiana lektura szkolna, ale najbardziej znany i najważniejszy utwór Sławomira Mrożka o społecznych zagrożeniach. Warto go poznać, warto do niego wracać - mamy nadzieję, że to nowe wydanie będzie do tego zachęcać.
TANGO WYD. 2017
Producent: NOIR SUR BLANC
Nasza cena: 18,49 zł
WYBÓR KOMEDII
W biografii artystycznej Aleksandra Fredry można wyodrębnić dwa okresy, oddzielone prawie piętnastoletnim milczeniem spowodowanym nieprzychylnym nastawieniem krytyki literackiej. W pierwszym, którego koniec datuje się na rok około 1840, powstały wystawione za życia pisarza i do dziś najbardziej znane komedie, takie jak Mąż i żona, Damy i huzary, Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca, Pan Jowialski czy Zemsta.
WYBÓR KOMEDII
Producent: OSSOLINEUM
Nasza cena: 35,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl