Opinie o Nas
DRAMATY
Nakładem Teologii Politycznej przy współpracy z Państwowym Instytutem Wydawniczym, już w poniedziałek ukaże się zbiór czterech „Dramatów” autorstwa Wojciecha Tomczyka. Znajdą się w nim dramaty: Norymberga, Wampir, Bezkrólewie oraz Marszałek.
DRAMATY
Nasza cena: 27,99 zł
DRAMATY DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU MIĘDZY NAMI DOBRZE JEST
Dwa najważniejsze (jak dotąd) dramaty Doroty Masłowskiej „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” i „Między nami dobrze jest” pokazują, że autorka nie tylko znakomicie operuje językiem, jest niezwykle wyczuloną obserwatorką naszej codzienności, ale też doskonale czuje scenę.Autorzy: DOROTA MASŁOWSKAEAN: 9788365613493Głębokość: 18.
DRAMATY DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU MIĘDZY NAMI DOBRZE JEST
Producent: NOIR SUR BLANC
Nasza cena: 26,99 zł
DRAMATY WYBRANE TOM 2
Dwutomowy wybór dramatów Moliera otwiera reaktywowaną Bibliotekę Klasyków. Molier znowu staje się autorem niepokojącym i drażliwym, sięgają po niego reżyserzy różnych generacji, znajdując w jego komediach materiał do rozmowy o współczesności.
DRAMATY WYBRANE TOM 2
Producent: PIW
Nasza cena: 31,99 zł
DZIADY
Dziady w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.
DZIADY
Producent: GREG
Nasza cena: 10,99 zł
DZIADY CZĘŚĆ 2
Wydanie Dziadów cz. II kompletne bez skrótów i cięć w treści.
DZIADY CZĘŚĆ 2
Producent: GREG
Nasza cena: 6,99 zł
FIRCYK W ZALOTACH
Fircyk w zalotach jest komedią obyczajową w trzech aktach napisaną w 1781 roku przez Franciszka Zabłockiego i należącą do kanonu polskiej literatury. Utwór opowiada o miłości tytułowego bohatera do niedostępnej Podstoliny, młodej i pięknej wdowy, siostry Arysta, przyjaciela Fircyka.
FIRCYK W ZALOTACH
Producent: SIEDMIORÓG
Nasza cena: 8,99 zł 8,99 zł
  • 0%
FORTYNBRAS SIĘ UPIŁ
Tragifarsa Fortynbras się upił to opowieść o wydarzeniach na dworze Hamleta, opowiedziana z norweskiego punktu widzenia. Była to pierwsza sztuka napisana przez Janusza Głowackiego na emigracji.
FORTYNBRAS SIĘ UPIŁ
Producent: BOSZ
Nasza cena: 12,99 zł
HISTORIA JAKUBA
Opowieść inspirowana faktami o księdzu i filozofie, który dowiaduje się, że nie jest tym, kim jest. Próbuje odkryć swoją prawdziwą tożsamość, ale we współczesnym świecie, w którym trzeba jasno określić swoje pochodzenie, wiarę czy narodowość, zaczyna coraz bardziej odczuwać swoją inność i obcość, a próby scalenia swojej osobności w spójną całość raz po raz narażają go na nieoczekiwane sytuacje i przygody, które od tragizmu chroni śmiech i tocząca się wartko, niemalże burleskowa akcja.
HISTORIA JAKUBA
Nasza cena: 20,99 zł
NIEBO NA WŁASNOŚĆ
Jack jest oczkiem w głowie rodziców, źródłem ich szczęścia i rodzinnej harmonii. Gdy ma trzy lata, zaczyna zachowywać się niepokojąco.
NIEBO NA WŁASNOŚĆ
Producent: Otwarte
Nasza cena: 31,99 zł
SKĄPIEC
Skąpiec jest prozatorską komedią w pięciu aktach francuskiego dramaturga Moliera, należącą do kanonu literatury barokowej. Utwór prezentuje gatunek komedii charakterów.
SKĄPIEC
Producent: SIEDMIORÓG
Nasza cena: 8,99 zł 8,99 zł
  • 0%
SZEPTY SUMIENIA
Niezwykle prawdziwa powieść o szczęśliwej rodzinie. Do czasu! Pewnego dnia życie gdańskiego naukowca rozsypało się na miliony kawałków.
SZEPTY SUMIENIA
Producent: Szara Godzina
Nasza cena: 27,99 zł
TANGO WYD. 2017
Wydając Tango w nowej szacie graficznej chcieliśmy przypomnieć, że ten dramat to nie tylko bardziej lub mniej lubiana lektura szkolna, ale najbardziej znany i najważniejszy utwór Sławomira Mrożka o społecznych zagrożeniach. Warto go poznać, warto do niego wracać - mamy nadzieję, że to nowe wydanie będzie do tego zachęcać.
TANGO WYD. 2017
Producent: NOIR SUR BLANC
Nasza cena: 17,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl