Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Kategorie
Format
Dostępność
Nasza cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko
W życiu każdego z nas zachodzi wiele zmian, ale czy można równać je z kryzysem? Nie. O ile zmieniasz ich przeżywanie za pomocą pewnych środków, które leżą w zasięgu ręki.
Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko
Producent: LAURUM
Nasza cena: 21,99 zł
Podstawy filozofii dla uczniów i studentów
Zapraszamy do słuchania znajdujących się tu materiałów. Ich celem jest wszechstronna i kompetentna pomoc w uzyskaniu wiedzy o problemach, stanowiskach i koncepcjach wypracowanych w filozofii europejskiej (począwszy od starożytnej Grecji, aż po czasy najnowsze), ale także szkoła krytycznego myślenia.
Podstawy filozofii dla uczniów i studentów
Producent: STORYBOX
Nasza cena: 18,99 zł
Rozmyślania
Nie lada gnębi mnie troska, abym mógł odwiedzić dalekie źródła i czerpać wskazania szczęśliwego życia. Horacy Wśród wielu rzymskich cesarzy nie brak było ludzi o wybitnej osobowości, odwadze i zacięciu pisarskim.
Rozmyślania
Producent: HELION
Nasza cena: 24,99 zł
Rozprawa o metodzie
Rozprawa o metodzie Kartezjusza jest jednym z najważniejszych traktatów filozoficznych czasów nowożytnych. Aby ułatwić czytanie tego dzieła, Kartezjusz podzielił je na sześć części - rozważania dotyczące nauk, reguł metody, zasad moralnych, dowodów na istnienie Boga i duszy ludzkiej, porządku zagadnień fizycznych i medycznych oraz badań przyrodniczych i własnych pobudek filozoficznych.
Rozprawa o metodzie
Producent: HELION
Nasza cena: 24,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium