Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Promocja
10 minut
"Nigdy nie zapomnę o tych, co mnie zdradzili,ani o tych, którzy nigdy nie zawiedli mego zaufania." - Agent 47   10 minut to gra dedukcji i blefu, w której gracze wcielają się w płatnych zabójców.
10 minut
Producent: REBEL
Nasza cena: 42,99 zł
51. Stan: Master Set
Świat, który znasz przestał istnieć. Nie ma rządu.
51. Stan: Master Set
Producent: Portal Games
Nasza cena: 132,99 zł
  • nowość
7 Cudów Świata:  Zestaw jubileuszowy - Liderzy
By uczcić siedmiolecie doskonałej serii, jaką jest 7 Cudów Świata, przygotowaliśmy polskie wydanie zestawów jubileuszowych - kompletów 15 kart, w których znajdziecie nowe władczynie, wyrównujące parytet płci.   Piętnaście unikalnych kart   Roksana Enheduanna Aglaonike Gorgo Fryne Eurypyle Kornelia Teano Makeda Agrypina Kyniska Nitokris Arsinoe Telesilla OktawiaCzas gry: 30 min.
7 Cudów Świata: Zestaw jubileuszowy - Liderzy
Producent: REBEL
Nasza cena: 24,99 zł
7 Cudów Świata:  Zestaw jubileuszowy - Miasta
By uczcić siedmiolecie doskonałej serii, jaką jest 7 Cudów Świata, przygotowaliśmy polskie wydanie zestawów jubileuszowych - kompletów 15 kart, w których znajdziecie nowe budynki pojawiające się w różnych erach rozgrywki.   Piętnaście unikalnych kart    Obóz bandytów Urząd celny Cele Tajny skład Kryjówka przemytników Baza bandytów Kantor Areszt Nielegalny przybytek Pracownia fałszerza Twierdza bandytów Giełda Więzienie Nielegalne laboratorium Miejsce pamięciCzas gry: 30 min.
7 Cudów Świata: Zestaw jubileuszowy - Miasta
Producent: REBEL
Nasza cena: 24,99 zł
7 Cudów Świata: Armada
Armada to rozszerzenie do gry 7 Cudów Świata, które można łączyć z samą wersją podstawową lub dowolną kombinacją dodatków. Dzięki niemu do gry zostaje wprowadzony element rywalizacji nie tylko między sąsiadami, ale również wśród wszystkich uczestników rozgrywki zasiadających przy stole.
7 Cudów Świata: Armada
Producent: REBEL
Nasza cena: 107,99 zł
7 Cudów Świata: Babel
Babel składa się z dwóch rozszerzeń, które mogą być wykorzystane razem lub osobno.    Pierwsze rozszerzenie, Wieża Babel, pozwoli Ci wznieść mityczną Wieżę.
7 Cudów Świata: Babel
Producent: REBEL
Nasza cena: 104,99 zł
7 Cudów Świata: Liderzy
Liderzy to dodatek składający się z 40 kart, zawierających 4 nowe gildie oraz 36 nowych, białych kart "Liderów". Na początku gry, każdy z graczy bierze do ręki 4 liderów i może zagrać po jednym na początku każdej z trzech epok.
7 Cudów Świata: Liderzy
Producent: REBEL
Nasza cena: 61,99 zł
7 Cudów Świata: Miasta
7 Cudów Świata: Miasta, drugi dodatek do 7 Cudów Świata, zawiera opcjonalne zasady gry zespołowej. Oferuje także nowy typ kart (czarne, reprezentujące pozostałości miast), nowe karty starych typów (dwa nowe cuda: Petra i Bizancjum, nową gildię i lidera powiązanego z czarnymi kartami).
7 Cudów Świata: Miasta
Producent: REBEL
Nasza cena: 65,99 zł
7 Cudów Świata: Pojedynek
Poprowadź swoją cywilizację ku świetności, dbając o jej rozwój militarny i naukowy oraz konstruując niezwykłe Budowle i Cuda.   7 Cudów Świata: Pojedynek to gra dla 2 graczy, która wykorzystuje niektóre z głównych założeń bestselleru 7 Cudów Świata, ale oferuje również nowe wyzwania, specjalnie dopasowane do gry dwuosobowej.
7 Cudów Świata: Pojedynek
Producent: REBEL
Nasza cena: 90,99 zł
7 Cudów Świata: Pojedynek - Panteon
Dodatek Panteon wprowadza antycznych bogów do gry 7 Cudów Świata: Pojedynek.  Teraz gracze mogą ubiegać się o przychylność bóstw z pięciu różnych kręgów kulturowych i skłonić je wszystkie do roztaczania swojej opieki nad ich miastem.
7 Cudów Świata: Pojedynek - Panteon
Producent: REBEL
Nasza cena: 61,99 zł
Adrenalina: Team Play DLC
Wróć do świata Adrenaliny, by po raz kolejny zmierzyć się z przeciwnikami w cybernetycznym świecie rodem z komputerowych strzelanin! Adrenalina: DLC Gra Drużynowa przeniesie wyścig po zwycięstwo na zupełnie nowy poziom. W rozszerzeniu znajdziemy nową postać, dzięki której możliwe jest zaproszenie do stołu dodatkowego, szóstego gracza, a specjalne zasady opisane w instrukcji umożliwią nam rozgrywkę drużynową w dwóch przeciwstawnych grupach.
Adrenalina: Team Play DLC
Producent: REBEL
Nasza cena: 74,99 zł
Akademia Smoczych Wrót
Witaj w Akademii Smoczych Wrót, jedynym na świecie miejscu, w którym garbaty syn kowala stanie się niepokonanym wojownikiem, a zezowata córka bednarza przemieni w szanowaną czarodziejkę o niebywałej urodzie. Właśnie rozpoczynamy nowy rok szkolny, a Ty stajesz na czele jednego z tutejszych Domów.
Akademia Smoczych Wrót
Producent: Przysta
Nasza cena: 173,99 zł
Alhambra (edycja  polska)
Najlepsi budowniczowie z całej Europy i Półwyspu Arabskiego chcą pokazać swoje wyjątkowe umiejętności. Zatrudnij niemające sobie równych zespoły budowniczych i upewnij się, że w Twojej sakiewce nie zabraknie odpowiedniej waluty.
Alhambra (edycja polska)
Producent: REBEL
Nasza cena: 86,99 zł
Alias Original
ALIAS to zabawna gra o wyrazach, w której podstawowa zasada brzmi “inaczej mówiąc”. Celem jest objaśnienie, zanim przesypie się piasek w klepsydrze, jak najwięcej haseł z kart, za pomocą synonimów, przeciwieństw i podpowiedzi.
Alias Original
Producent: TACTIC
Nasza cena: 83,99 zł
ALTERNATYWY 4 SPISEK DODATEK DO GRY
Gra Alternatywy 4 Spisek. Dodatek do gry„Spisek” to dalszy ciąg perypetii mieszkańców bloku na warszawskim Ursynowie.
ALTERNATYWY 4 SPISEK DODATEK DO GRY
Nasza cena: 41,99 zł
Anty-Monopoly
Czy jesteście gotowi na nową wersję klasycznej gry rodzinnej? Rozgrywka w Anty-Monopoly oddaje współczesne realia, w których mali i średni przedsiębiorcy działają na rynku razem z wielkimi monopolistami. Tu sami decydujecie, czy chcecie rozegrać partię z punktu widzenia przedsiębiorcy, czy monopolisty, dzięki czemu w trakcie rozgrywki kierować się będziecie odmiennymi regułami.
Anty-Monopoly
Producent: TREFL
Nasza cena: 78,99 zł
Arkana miłości
Światło świec, ciepło skóry, dreszcz emocji… Zamknij oczy i zastanów się, czego naprawdę pragniesz.      Arkana miłości to ekskluzywna gra erotyczna, która łączy proste zasady z przepiękną oprawą graficzną.
Arkana miłości
Producent: REBEL
Nasza cena: 30,99 zł
Arkana miłości 2
Światło świec, ciepło skóry, dreszcz emocji… Zamknij oczy i zastanów się, czego naprawdę pragniesz.     Arkana miłości 2 to nowa wersja ekskluzywnej gry erotycznej (dawniej znanej jako Dominacja), która łączy proste zasady z przepiękną oprawą graficzną.
Arkana miłości 2
Producent: REBEL
Nasza cena: 30,99 zł
Arkana miłości: Edycja premium
Poznajcie Arkana miłości i odkryjcie nowy wymiar miłości oraz magii namiętnego seksu. Spotęgujcie Wasze doznania erotyczną grą, doskonaląc swą sztukę sprawiania rozkoszy.
Arkana miłości: Edycja premium
Producent: Let's Play
Nasza cena: 104,99 zł
Arkana miłości: Kochankowie
Światło świec, ciepło skóry, dreszcz emocji… Zamknij oczy i zastanów się, czego naprawdę pragniesz.   Arkana miłości: Kochankowie to dodatek do ekskluzywnej gry erotycznej, która łączy proste zasady z przepiękną oprawą graficzną.
Arkana miłości: Kochankowie
Producent: REBEL
Nasza cena: 17,99 zł
Artefakty Obcych: Odkrycia
Odkrycia to pierwszy dodatek do Artefaktów Obcych. Rozszerzenie rozwija linię fabularną uniwersum - ludzkość przypadkowo odkrywa tajemniczy materiał ukryty głęboko pod powierzchnią jednej z planet.
Artefakty Obcych: Odkrycia
Producent: Portal Games
Nasza cena: 41,99 zł
Backgammon (Piatnik)
Backgammon (inaczej tryktrak) to gra losowo-strategiczna, której celem jest wprowadzenie swoich pionów do „bazy”, a następnie zdjęcie ich z planszy czyli wyprowadzenie z „bazy”. O tym, jaki ruch można wykonać decydują rzuty kośćmi.
Backgammon (Piatnik)
Producent: PIATNIK
Nasza cena: 146,99 zł
Backgammon (Tactic)
Jedna z najstarszych gier planszowych o historii sięgającej pięciu tysięcy lat wstecz. Mimo znaczącego czynnika losowego jest to gra wymagająca rozwagi, umiejętności przewidywania i planowania.
Backgammon (Tactic)
Producent: TACTIC
Nasza cena: 37,99 zł
  • nowość
Bajkogry: Baba Jaga
Wiele rosyjskich opowieści mówi o postaci Baba Jagi, czarownicy, która mieszka w domku z kurzymi nogami. Na szczęście dzieciaki w tych opowieściach zawsze otrzymują nieoczekiwaną pomoc od różnych osób i udaje im się uciec na czas.
Bajkogry: Baba Jaga
Nasza cena: 82,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl