Opinie o Nas
Cortex
Zabierz swój mózg na salę gimnastyczną i podejmij wyzwanie, jakim jest rozgrywka w Cortex! Ta szybka i wesoła gra pozwoli Ci wzmocnić pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając masę frajdy!      W Cortex od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą!   Cortex pozwoli Wam rozgrzać obie półkule mózgu i porządnie go wygimnastykować.
Cortex
Producent: REBEL
Nasza cena: 49,99 zł
Cortex 2
Zabierz swój mózg na salę gimnastyczną i podejmij wyzwanie, jakim jest rozgrywka w Cortex! Ta szybka i wesoła gra pozwoli Ci wzmocnić pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając masę frajdy!     W Cortex 2 od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą!   NASKRZYDLACH to specjalny kod rabatowy , dzięki któremu zaoszczędzisz aż 20%! Jest on ważny do 19.
Cortex 2
Producent: REBEL
Nasza cena: 49,99 zł
GRA QUIZ O EUROPIE 0443
Gra Quiz o Europie. "Quiz o Europie" - fascynująca gra i świetna zabawa, w trakcie której uczestnicy odpowiadają na pytania o Europie.
GRA QUIZ O EUROPIE 0443
Producent: ALEXANDER GRY
Nasza cena: 39,99 zł
GRA QUIZ O POLSCE 0414
"Quiz o Polsce" to gra i emocjonująca zabawa, w której można sprawdzić i wzbogacić swą wiedzę na temat polskiej historii, geografii, kultury i przyrody.Podstawowe zadanie graczy – to wskazanie właściwej odpowiedzi na wybrane losowe pytanie.
GRA QUIZ O POLSCE 0414
Producent: ALEXANDER GRY
Nasza cena: 37,99 zł
GRA RUMMIKUB 3W1
Rummikub Twist 3w1 to wspaniała gra towarzyska. Prosta, wciągająca, inna w każdej rozgrywce.
GRA RUMMIKUB 3W1
Producent: TM Toys
Nasza cena: 126,99 zł
GRA RUMMIKUB XP
Wersja deluxe gry Rummikub dla 6 graczy! Rummikub to prosta, wciągająca, inna w każdej kolejnej rozgrywce. Celem gry jest pozbycie się wszystkich kostek i zawołaj Rummikub, zdobywając największą liczbę punktów.
GRA RUMMIKUB XP
Producent: TM Toys
Nasza cena: 133,99 zł
Memory: Stolice Europy
Memo to prosta gra pamięciowa, dostępna na rynku w rozmaitych odmianach.   Uczestnicy rozgrywki ćwiczą spostrzegawczość, koncentrację i prawidłowość skojarzeń.
Memory: Stolice Europy
Producent: ALBI
Nasza cena: 22,99 zł
Rummikub
Rummikub to wspaniała gra towarzyska. Jest dokonałą rozrywką dla całej rodziny.
Rummikub
Producent: TM Toys
Nasza cena: 92,99 zł
Tantrix - Game Pack (1)
Tantrix Game Pack składa się z 56 kolorowych, ponumerowanych płytek w ładnym i praktycznym woreczku podróżnym, z 50-stronicową instrukcją zawierającą niezliczone zadania! Nic dziwnego, że ta układanka otrzymała złotą nagrodę (Good Toy Guide's Gold Award) jako Najlepsza Gra w 2003 roku.   Nagroda Główna dla "Gry Tantrix"  - Zabawka dla dzieci od 7 do 12 lat w kategorii Gry planszowe i zręcznościowe w IV edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" zorganizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka     Dlaczego Game Pack jest tak dobrą grą? No cóż.
Tantrix - Game Pack (1)
Producent: GRAPET
Nasza cena: 89,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl