Opinie o Nas
Cortex
Zabierz swój mózg na salę gimnastyczną i podejmij wyzwanie, jakim jest rozgrywka w Cortex! Ta szybka i wesoła gra pozwoli Ci wzmocnić pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając masę frajdy!      W Cortex od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą!   Cortex pozwoli Wam rozgrzać obie półkule mózgu i porządnie go wygimnastykować.
Cortex
Producent: REBEL
Nasza cena: 49,99 zł
GRA DIGIT PL
Gra dla 1 - 4 graczy od 8 lat. Wyjątkowo wciągająca gra logiczna.
GRA DIGIT PL
Producent: PIATNIK
Nasza cena: 29,99 zł
GRA RUMMIKUB 3W1
Rummikub Twist 3w1 to wspaniała gra towarzyska. Prosta, wciągająca, inna w każdej rozgrywce.
GRA RUMMIKUB 3W1
Producent: TM Toys
Nasza cena: 126,99 zł
GRA RUMMIKUB JUNIOR
Mini wersja Rummikuba dla dzieci.To gra, która rozwija umiejętności poznawcze, takie jak rozpoznawanie cyfr, kolorów i kształtów oraz formowanie z nich grup w określonym porządku.
GRA RUMMIKUB JUNIOR
Producent: TM Toys
Nasza cena: 51,99 zł
GRA RUMMIKUB XP
Wersja deluxe gry Rummikub dla 6 graczy! Rummikub to prosta, wciągająca, inna w każdej kolejnej rozgrywce. Celem gry jest pozbycie się wszystkich kostek i zawołaj Rummikub, zdobywając największą liczbę punktów.
GRA RUMMIKUB XP
Producent: TM Toys
Nasza cena: 133,99 zł
GRA TANGRAM
Słynna, starochińska łamigłówka, polegająca na układaniu zadanych konturów z 7 klocków o różnych kształtach geometrycznych. Do ćwiczenia wyobraźni i logicznego myślenia.
GRA TANGRAM
Producent: PIATNIK
Nasza cena: 29,99 zł
Master of City: London
Master of City: London to fascynująca i edukacyjna gra, która pomoże Ci odkryć miasto w ciekawy i niezwykły sposób w gronie rodziny oraz przyjaciół. 720 pytań i ciekawostek oraz 2 trasy zwiedzania miasta pozwolą wielokrotnie podchodzić do gry i dowiadywać się za każdym razem wiele ciekawych rzeczy.
Master of City: London
Producent: Imedia Group
Nasza cena: 115,99 zł
Remik liczbowy Mini
Remik to świetna gra towarzyska. Jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny.
Remik liczbowy Mini
Producent: ALEXANDER
Nasza cena: 11,99 zł
Rummikub
Rummikub to wspaniała gra towarzyska. Jest dokonałą rozrywką dla całej rodziny.
Rummikub
Producent: TM Toys
Nasza cena: 92,99 zł
Tantrix - Game Pack (1)
Tantrix Game Pack składa się z 56 kolorowych, ponumerowanych płytek w ładnym i praktycznym woreczku podróżnym, z 50-stronicową instrukcją zawierającą niezliczone zadania! Nic dziwnego, że ta układanka otrzymała złotą nagrodę (Good Toy Guide's Gold Award) jako Najlepsza Gra w 2003 roku.   Nagroda Główna dla "Gry Tantrix"  - Zabawka dla dzieci od 7 do 12 lat w kategorii Gry planszowe i zręcznościowe w IV edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" zorganizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka     Dlaczego Game Pack jest tak dobrą grą? No cóż.
Tantrix - Game Pack (1)
Producent: GRAPET
Nasza cena: 89,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl